Nitecore'i esimene pealampide seeria

Kõik, mis seondub taskulampidega.
Vasta
Kasutaja avatar
Lauri_L
Aktivist
Postitusi: 87
Liitunud: 16 Veebr 2013, 21:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Nitecore'i esimene pealampide seeria

Postitus Postitas Lauri_L »

Kvaliteettaskulampide tootja Nitecore (http://www.nitecore.com" onclick="window.open(this.href);return false;) plaanib lähiajal panna tootmisesse oma esimese pealampide seeria, mille esimeseks esindajaks saab olema mudel tähisega HC50. Esimesed prototüübid on valminud ning testitud. Nüüd jagab Nitecore üle maailma laiali mitmeid lampe, et leida huvilisi, kes neid tesitiks/prooviks ning annaks asjaliku tagasiside ning kirjutaks meediasse ka arvustusi.

Pilt

Nitecore HC50 planeeritavad näitajad on:

Toide: 2xCR123a liitiumpatarei / 2xRCR Li-ion aku / 1*18650 Li-ion aku
Valgusvoog: Hajutatud valgusmuster (100*)
Valgusvoo võimsus: max 565 luumenit
Max kasutusaeg minimaalrežiimil: 400 töötundi

Lamp saab olema kompaktne, komplektis peapaelaga, alumiiniumisulamist korpusega ning loomulikult maksimaalse kaitseklassiga IPX-8. Lülitusmehhanismiks saab olema suure tõenäosusega uuematelt Nitecore'i lampidelt tuttav kaheastmeline nö fotokaamera päästiku tüüpi lülitusnupp. Lisaks tavalise valge valguse režiimidele on HC50 varustatud kahe punase valgusdioodiga (ilmselt läbi kumerläätse). Ainulaadne maailmas on see, et HC pealampidele (esialgu küll vist HC90 mudelile) lubatakse esmakordselt nn hübriidtoidet, ehk pealampe saab sarnaselt Nitecore MH seeriale laadida ka otse standardse USB pesa kaudu.

HC50 on alles algus :up , pärast testkampaaniat on plaanis koheselt avalikkuse ette tuua ka HC50 võimsam vend HC90, millel OTF luumeneid juba 950 ringis, mis teeb antud isendist maailma ühe võimsaima seeriatootmises oleva pealambi. Lisaks on HC90 üle külvatud mugavusvidinatega nagu liuguriga sujuv väljundvõimsuse reguleerimine ja mitmevärvilised lisa LED elemendid.

Video HC50 ja HC90 prototüüpide kohta: http://www.youtube.com/watch?v=SeH_-UVYpYs" onclick="window.open(this.href);return false;
Info kampaania kohta: http://www.nitecore.com/newsDetail.aspx?id=246" onclick="window.open(this.href);return false;


Parimat,
Lauri
http://www.taskulambid.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Nitecore ja Armytek taskulampide ametlik maaletooja http://www.taskulambid.eu
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1529
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Nitecore'i esimene pealampide seeria

Postitus Postitas Delta »

Igaks juhuks toon eraldi välja...

Need, kes tahavad kandideerida HC50 testijaks, peaksid hiljemalt 31. oktoobriks esitama vastava avalduse, mille leiab ülalviidatud kampaania lehelt. Testijate nimekiri avalkustatakse 5. novembril. Lamp saadetakse Nitecore kulul ja testi tulemused peavad olema mingil kujul publitseeritud. Ühtlasi annab testija osalemisega Nitecorele täieliku nõusoleku kasutada oma testi/ üevaate materjale edasistes kampaaniates. Ning kui ma nüüd õigesti aru saan, siis lamp ise jääb testijale :up
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Vasta