Nitecore P12

Kõik, mis seondub taskulampidega.
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1529
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Nitecore P12

Postitus Postitas Delta »

Pisike saksakeelne demovideo... Nagu näha, töötab P12 mälufunktsioon ka strobo osas :up

http://www.youtube.com/watch?v=8tbN_hsNl84" onclick="window.open(this.href);return false;

Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Kasutaja avatar
Lauri_L
Aktivist
Postitusi: 87
Liitunud: 16 Veebr 2013, 21:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Nitecore P12

Postitus Postitas Lauri_L »

Aega võttis, aga nüüdsest on Nitecore'i P12 kenasti käes ning ära proovitud.

Esmamuljed on head. Igati "tige" väike putukas on see lamp. Valgust on üüratult :shock:. Kange soov oli testida, et kas töötab aku tühjenemise hoiatustuluke, mis on peidetud režiimilüliti sisse. Kui aku on tühjenenud alla 50%, siis vilgub tuluke kahe sekundi jooksul korra, kui aku laetustase on kriitiliselt madal, siis vilgub intensiivselt. Kui laetustase on üle 50%, siis vilkumine puudub. No ja kahjuks olid mul kõik akud võrdlemisi täis (4+ volti). Mis seal ikka, aku lampi sisse ja täisvõimsusel tööle. Et ere valgus silmadele ei hakkaks, panin lambi sülle ja tegelesin oma asjadega edasi. Ühest hetkest oli kärsakas üleval :mrgreen:. See ei olnud mitte taskulamp vaid nailonpüksid, mis valgusest eralduva soojuse tõttu suitsema hakkasid. Ühesõnaga on hea et midagi muud "suitsema" ei hakanud :lol:. Kokkuvõttes suhtun sellesse lampi nüüdsest suurema ettevaatlikkusega :D. Lõpptulemus oli aga see, et aku indikatsioonituli töötab kenasti. Hakkab vilkuma korra kahes sekundis kui aku pinge lambi töö ajal langeb 3,5 voldini.

Mis puutub sujuvasse võimsuse vähendamisse pärast mõneminutilist tööd turborežiimil, siis tegemist on tõepoolest toimiva ning ääretult mugava lahendusega. Ei ole järsku üleminekut, vaid üleminek on vägagi sujuv ning praktiliselt märkamatu. Sellise suurusega lambil on võimsuse alandamine sellise võimsuse juures aga paratamatu. 950 luumenit kütavad korpuse ikka päris kuumaks.
Nitecore ja Armytek taskulampide ametlik maaletooja http://www.taskulambid.eu
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1529
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Nitecore P12

Postitus Postitas Delta »

Lauri_L kirjutas:Mis seal ikka, aku lampi sisse ja täisvõimsusel tööle. Et ere valgus silmadele ei hakkaks, panin lambi sülle ja tegelesin oma asjadega edasi. Ühest hetkest oli kärsakas üleval :mrgreen:. See ei olnud mitte taskulamp vaid nailonpüksid, mis valgusest eralduva soojuse tõttu suitsema hakkasid. Ühesõnaga on hea et midagi muud "suitsema" ei hakanud :lol:. Kokkuvõttes suhtun sellesse lampi nüüdsest suurema ettevaatlikkusega :D.
Karmid teperatuurid :shock: Vähemalt on P12 omanikul emergency-keeduspiraal alati kaasas. Kui vaja vett keeta, pistad aga lambi maksimumi peal potti ja voila... :mrgreen:
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Vasta