Split: FX Typhoon: muljed, kasutamine jpm

Üldine jutt õhkrelvadest ja seonduvast
vre
Aktivist
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Nov 2011, 23:19

Re: Split: FX Typhoon: muljed, kasutamine jpm

Postitus Postitas vre »

Tere.Hetkel olukord selline,et võib juhtuda,et pean oma Typhooni võibolla varsti hoopis maha müüma.Vana auto hakkab vägisi kätte ära lagunema ja hädasti oleks vaja uus soetada ning liisingi sissemakseks raha kokku saada. Präegult veel päris kinnel pole kuid ,kui tõesti rahakott niisama välja ei vea siis mõtlesin püssi müüki panna ja küsida kogu komplekti st Püss.fx turbopump.summuti. delta titan 4-16 x42 optika .lisaks kaasa 7l suruõhu balloon ja muud isevalmistatud lisad sh magasin.Kas h 550 eur oleks norm ? ning kas äkki leiaks siit foorumist püssile uue ja hea omaniku ? Kõik isevalmistatud lisad püssile on mul mitu korda ümber tehtud ja lõpuks saanud päris korralikud ning töötavad hästi.Püss hetkel lasknud u1250 lasku.Esialgu mujale veel kuulutust ei pane. V
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1553
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Split: FX Typhoon: muljed, kasutamine jpm

Postitus Postitas Delta »

Loodetavasti saad asjad aetud püssi müümata :up Hind tundub muidu kaasatulevat kraami arvestades mõistlik.
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
vre
Aktivist
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Nov 2011, 23:19

Re: Split: FX Typhoon: muljed, kasutamine jpm

Postitus Postitas vre »

Loodan tegelt ise kah nii.Hetkeks olen oma typhooni päris mõnusaks sättinud.Kummist kabapadi tegi õlalt laskmise kah palju paremaks.Mul sihuke metsavaheline koht elupaigaks ja olen nüid siin omalõbuks vahest u40 m männikäbisi õlalt alla plõksinud ;) .Tina lisamine kabasse tegi püssi tasakaalu palju paremaks.Kena suve V
vre
Aktivist
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Nov 2011, 23:19

Re: Split: FX Typhoon: muljed, kasutamine jpm

Postitus Postitas vre »

Olen siin hetkel ikka tiba rahahädas ja vaatan kust mida kokku kraapida annab.Siinse foorumi liikmetele olen nõus ka oma Typhoonile miski järelmaksu varjandi lühiajaliselt välja mõtlema nii 50% kohe ja ülejäänud % Paari nädala pärast. Panin püssi Börsi kah.http://www.kuldnebors.ee/search/harrast ... uage_id=et
Kena Suve V
vre
Aktivist
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Nov 2011, 23:19

Re: Split: FX Typhoon: muljed, kasutamine jpm

Postitus Postitas vre »

Teema mul ikka kahjuks aktiivne ja kui keegi soovib minu komplekti näiteks ilma optikata soetada siis hinnaks 440,mis on hetkel vist ainult lihtsalt plangu Typhooni letihind.Võib ka muudmoodi läbi rääkida ! 5221083 V
Vasta