Umarex Morph 3x

Üldine jutt õhkrelvadest ja seonduvast
Vasta
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Kontakt:

Umarex Morph 3x

Postitus Postitas Delta »

Umarex on saanud maha järjekordse üllitisega, mis on suunatud pigem meelelahutust otsivale publikule. Morph 3x on BB relv ja kuigi ma BB relvadest suurt midagi ei arva, siis Morphile on lisatud omadusi, mida ületavad "uudiskünnise" ka minu jaoks. 8-)

Nagu nimest juba võib aimata, siis Morph 3x peamiseks müügiargumendiks on võime muutuda. Täpsemalt öeldes on võimalik seda kasutada nii püstoli kui ka püssina. Piisab sellest, kui püstolile kinnitad esiosa koos pikema rauaga ning kaba ja juba saadki nautida Morphi püssina. Ning tuleb tunnistada - sedalaadi moodullahendus on atraktiivne ja ma usun, et Morph leiab turul oma niši. Vähemalt sealpool suurt lompi.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Muudest näitajatest rääkida, siis Morph on 15 lasuline poolautomaat. Päästik toimib ainult DA seades ning on CO2 relvale omaselt raske. Morphil on fiiberoptilised sihikud, mida aga reguleerida ei saa. Küll on olemas piisavalt siine punatäppide jm kama kinnitamiseks. Suudmekiirused on vahemikus 120 - 180 m/s sõltuvalt sellest, kas lastakse püstoli või püssina. Täpsus? Kuna tegu on sileraudsega, siis erilist täpsust oodata ei maksa. BB kohta siiski pole paha. Nt see leht on lastud ca 6 m peal ja tulemuseks 7-8 mm (võetud siit):

Pilt

Mõned videod ka:

Reklaamvideo:

Airgun Reporter vähe pikem ülevaade:
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Vasta