Õhupüssi täitmine

Üldine jutt õhkrelvadest ja seonduvast
Vasta
kaido07
Värske huviline

Õhupüssi täitmine

Postitus Postitas kaido07 »

Nii, püssi valikuga olen ühel pool, aga nüüd veel õhuga täitmise probleem. Kuna varasemalt oli vedrukas, siis see teema ja tehnoloogia minu jaoks nagu raketiteadus :D
Niipalju, kui lugenud olen, siis pumba ostmine minusuguse kärbeskaalus kodaniku jaoks ei ole just parim valik :D
Jääb üle suruõhuballoon. Kust aga sellist saada, mis ca maksab ja mis juppe veel lisaks peab soetama ?
Ja kus üldse seda täita saaks ( Pärnus ) ?

Tänud :)
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Kontakt:

Re: Õhupüssi täitmine

Postitus Postitas Delta »

Selles teemas ma ennast nii koduselt ei tunne. Aga siinsetest kasutajatest on vähemalt kaks Pärnu oludega kursis viewtopic.php?p=324#p324" onclick="window.open(this.href);return false; vb oskavad nad täpsemalt viidata, kuidas täpsmealt selle kompressori omanikuga kontakti saab.

Muidu balloone kahesuguseid: nö tavaballoonid ja süsinikkiust. Viimased kallimad, aga kannatavad suuremat rõhku, st sama suuruse juures saad rohkem kordi täita. Küll eeldab see ka kompressori võimeksut sinna rohkem survet sisse lüüa. Balloone saab vast FT veebipoest, Jahipaunas on ka olemas, isegi odavamalt natuke. Vb veel kusagil.

Uurida tasub ka sukeldujate lehti/ akvalangismiklubide foorumeid, seal aeg-ajalt ka müüakse. No ja muidugi börsid-soovid...
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
PrinceAndrew
Aktivist

Postitus Postitas PrinceAndrew »

Loen ja ei suuda otsustada kas hakkan end kiitma voi las läheb nagu läheb...Jah elan Pärnu linnapiirist
2,5 km ja kasutan ballooni ning minu arust ballooni täitmine pole probleem.Kui nii paari kuu tagant pean
ballooni laadima siis helistan ja lepime kokku mölemale poolele sobiva aja ja koha.Neid kohti on kaks kuhu saan helistada ja siis on balloonis jälle 300 bari sees.No natuke aega ja möned eurorublad kuluvad ka. Ise loodan et see pole mu hale ja nutune nägu miks mind jutule vöetakse.
A nüüd siis miks kahtlesin ja eelnev jutt selline paras mull.... Oli siin foorumis kasutaja kes oli käpik ,kui laskmiseks peaks minema ja siis oli kokkulepe et pühap. läheb asjaks aga käpik oli kadunud ja ei vastanud ta privaatkirjale ega avaliku foorumi pandud tlf. numbrile.On kadunud siiani.Loodan et ei tee kellegile liiga ja arvan et sama huviga inimesed saavad üksteist aidata aga tühja praalijad praaligu.
PrinceAndrew
Aktivist

Postitus Postitas PrinceAndrew »

PS. Arvasin ka oma 68-69 kg eluskaalu juures et jään pumba jaoks liiga väikeseks ,aga minust veidi suuremad mehed on öelnud et tegelikult see pole probleem.Küll aga pole ma palunud ja nemad pole ka pakkunud et proovi siis ja pumpa püss täis. A vötan plaani et nurun kuni saan proovida kas jaksan püssi täis pumbata.
Vasta