Weihreauch HW110 ülevaade (AGW)

Üldine jutt õhkrelvadest ja seonduvast
Vasta
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Kontakt:

Weihreauch HW110 ülevaade (AGW)

Postitus Postitas Delta »

AGW on valmis saanud HW110 tutvustava video. Selle põhjal täitsa asjalik mudel.

https://www.youtube.com/watch?v=zsS_mlytzPc

Meenutuseks ka varasem BAR võrdlus HW110 vs HW100:

https://www.youtube.com/watch?v=bbmHg9agM3c
Spoiler: näita
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Nytroz
Värske huviline

Re: Weihreauch HW110 ülevaade (AGW)

Postitus Postitas Nytroz »

Ma olen Weihrauch austaja. Aga seda polümeer karpi pärast hakkasin kahtlema.
Siiski siin on minu kommentarid.

1. 10-lasuline magasiin. Märkimisväärselt väiksem kui HW 100 ning tundub et selle taga on olnud mõte et teiste kaliibrite jaoks indekseerivat mehhanismi mitte muuta.
Samas, 10 lasku on lõpuks üks loogiline arv, mitte 8, mitte 12, ja mitte 16, mis väga levinud on. Teed oma 10 lasku või 40 lasku ja mugav arvestust pidada.
2. HW 100 on raske. HW 100 kaaluprobleem on eeskätt suruõhu reservuaarist, mis on mõttetult paksu seinaga ja raske korkidega. Aga puitkabaga ja metallkarpiga see on väga hea balanssiga püss.
HW110 on kerge. Kerge polümeerkabaga ja kerge (oletavalt) polümeer karbiga. Samas reservuaar näeb täpselt sama välja ja isegi kui see tiba erinev, esimene kork manomeetriga on sama.
Kui tegemist on sama reservuaariga siis kaalujaotus püssil kohe kõvasti ettepoole.
Terasest vintraud lisab kaalu ettepoole ja summuti veelgi.
3. Weaver rail karbil on väga positiivne, samas aga plastiku puhul kahtlase kasutusega. 11mm siin vaevalt elaks üle kui oleks plastikust tehtud, weaver on küll robustsem, aga Weaveri põhieelis on kiire maha- ja pealemonteerimine (kasvõi enne igat laskesessiooni). Ja see eelis kaob ära kuna see on plastikust ja vaevalt kannatab pudevad sihiku peale-maha liigutamist.

Ma olin skeptiline FX SmoothBore vintrauade suhtes, nüüd palju rohkem skeptiline selle polümeer jama suhtes. Elame-näeme. Tundub suht ühekordne asi olla. Tahaks hirmsasti sisse vaadata, HW100 mehhanismi kulumiskohad on hästi teada, vaataks ega need sama ämbrissse astunud pole
Vasta