Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Üldine jutt õhkrelvadest ja seonduvast
Märt Sinine
Värske huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 17 Mai 2020, 10:58

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Märt Sinine »

Eks ta äge ole, ma olen juba paljudel inimestel lasknud valanguga lasta, KÕIGIL on naeratus näol pärast laskmist, ja gaasiga on nii, et mina olen 1 balooniga saanud 3-4 salve lasta, minu mitte teadusliku meetodiga tehtud testide põhjal olen avastanud, et kui 2 ballooni korraga salve panna siis saab vähem lasta,kui 2 korda ühte ballooni salve panna ja niiviisi lasta, võimsuse ja "täpsuse" kohta ei oska öelda, bb kuule laskva relva kohta on ta täpne. Relv on täpsem, kui mina, ~30m saab ta iga kord a5 lehele pihta, mis oli mulle meeldiv üllatus, kaasatulev punatäpp ei ole väärt investeering, mulle määriti poes see peale, aga tavalised "ironsightid" on paremad, päeval on täppi halvasti näha ja patarei vahetus ei lahendanud seda. Üksik laske tehes märki lasta saab soojal päeval 1baloonist isegi 8salve, kuigi viimastel salvedel peab sihtima nagu suurtükki laseks 😏, internetis oli palju juttu sellest, kui halb kiirlaadija on, aga mul polnud ühtegi mure 😎, salve lekkega pole ka muresid veel(õnneks) olnud. selline küsimus veel, kui ma neid hoolduskapsleid oma relva panen, kas ma pean panema 2 korraga, või 1, või 1 hooldus-ja 1 tavabaloon,ning kui tihti ma pean neid panema, kas iga 5-6 ballooni või iga 5-6 salve tagant ? Ning kui väga mul neid üldse vaja, kui ma panen iga kord silikooniõli tavakapslile peale, kuna ma olen tähele pannud, et kui neid "õlikapsleid"peale kasutust teist pidi pöörata siis voolab sealt veel õli välja!
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1552
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Delta »

Emb-kumb, kas tilk õli kapsli peale või siis spets. õlikapsel, mõlemat korraga küll ei ole vaja panna. Ise olen oma SA 1911 puhul tilga õli pannud kapslile iga 5-6 balooni järel. Kui vaadata, mida Crosmani juhend ütleb, siis seal on asi veelgi askeetlikum:
B. Lubricating the Bolt Assembly and Magazine Seal
NOTE: After 3,000 shots apply one drop of Crosman RMCOIL (available at Crosman.com).
1. Make sure the airgun is UNLOADED, “ON SAFE” and pointed in a SAFE DIRECTION.
2. Apply one drop of RMCOIL to the magazine O-ring (Fig. 9).
https://support.crosman.com/hc/en-us/ar ... BR-515.pdf

Seega nt kolme magasini härel üks õlitilgaga balloon tundub olema rohkem kui piisav.
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Vasta