1. leht 1-st

Foorumi hooldus

Postitatud: 28 Sept 2015, 10:11
Postitas Delta
Lihtsalt infoks, et lähiajal plaanin uuendada foorumi tarkvara, seetõttu võib juhtuda, et mingi aeg ei ole foorum kättesaadav.

Re: Foorumi hooldus

Postitatud: 01 Okt 2015, 22:41
Postitas Delta
Nonii, uendamine 3.1.6 peale sai mõningase pusimise peale tehtud. Esialgu on välimus pisut võõras, kuid loodan, et varsti on tuttav subsilver-teema tagasi. :ugeek:

NB! kui keegi märkab mingeid anomaaliaid või vigu, andku aga teada. :up

Re: Foorumi hooldus

Postitatud: 19 Nov 2015, 23:24
Postitas Delta
Tundub, et subsilver ei ole stiilina enam ametlikult toetatud, seega jääb esialgu foorumi vaikimisi teemaks prosilver.

Mingil määral subsilverit siiski arendatakse ja seetõttu saab igaüks seda soovi korral ise valida, kui võtta sisselogituna foorumi päisest oma kasutajanime juures oleva kolmnurgakese alt "juhtpaneel" ja sealt edasi tab/ paneel "Foorumi valikud" ning "Minu stiil". Eraldi päist ma selle jaoks stiili jaoks kohendama ei hakka, seega jääb see paratamtult suht inetu, aga vähemalt valik on olemas. Lisaks on seal ka paar prosilveri variatsiooni, kui vaikimisi lahendus ei sobi.

Võimalik, et mingi aeg liigutan posituste juurest kasutaja info taas vasakule nagu varem oli, aga võibolla jääb ka samaks. Pole hetkel esmane prioriteet, millega tegeleda ;)

Kui on ettepanekuid välimuse vms osas, siis andke teada. Kui on mõistlik ettepanek ja asi on lihtslt teostatav, siis saab ehk rakendada.