1. leht 1-st

World Field Target Championship 2018

Postitatud: 02 Okt 2017, 21:26
Postitas AMil
MM 2018 toimub Poolas, kodukas avatud http://www.wftc2018.com/

Re: World Field Target Championship 2018

Postitatud: 12 Aug 2018, 21:51
Postitas Delta
Eesti esindus kodulehe järgi:
Agar Romi, Senior PCP
Torim Alar, Veteran PCP
Reinu Anne-Mall, Lady PCP
Reinu Anne-Gret, Lady PCP
Reinu Rein Jr., Junior PCP
Reinu Rein, Veteran PCP
Lindman Allan, Senior Springer
Mikfelt Andres, Senior Springer
Kurvits Meelis, Senior Springer
Reinu Ingrid, Lady Springer
Jalakas Heli, Lady/Veteran Springer
Kanep Indrek, Senior Springer

Re: World Field Target Championship 2018

Postitatud: 23 Aug 2018, 13:17
Postitas linni
Oleme juba mõnd aega kohal.
Eile oli rajaga tutvumine. Rada on vanas karjääris, valdav teema on pikad paugud ja üles ja alla laskmine.

Üleeile käisime registreerimas. Registratuuris oli üks inimene, kes jagas nänni, seejärel mõõtis istmepadja paksust, seejärel kontrollis tagi, kinda ja põlverulli seisundit, seejärel vaatas relva üle ja tegi sellest pilti ning kõige lõpuks kandis andmed arvutisse. Seisime ligi tund, sentimeetritki edasi ei liikunud ja lahkusime. Õhtupoole tulime tagasi. Abiväge oli küll rohkem, aga sellest hoolimata seisime 1,40 tundi sabas. Õhtuks oli registreeritud vast pool võistejatest.
Pole selist kammaijaad varem näinud.

Hommikul läks PCP peale. Romi alles teatas, et 10 väravat alles läbitud, 13 vilet juba olnud (märgi töötamast lakkamine). Vedrud peaksid kell 15 peale minema, aga sellise tempoga see vaevalt toimuma saab.

Täna on temperatuuri 29 kraadi. Homme on veidi jahedam, aga reedeks lubab lausvihma.

Nännipoolt pole veel jõudnud vaadata, aga JSB kuule müüakse väga hea hinnaga, väljas on Delta (heheh :)) optikad. Pidid väga hea pildiga olema.

Homme uued uudised.

Re: World Field Target Championship 2018

Postitatud: 23 Aug 2018, 23:22
Postitas Delta
linni kirjutas: 23 Aug 2018, 13:17Nännipoolt pole veel jõudnud vaadata, aga JSB kuule müüakse väga hea hinnaga, väljas on Delta (heheh :)) optikad. Pidid väga hea pildiga olema.
Mis hinnaga Express ja tavaline Exact on? Äkki peaks tellima, vanad varud hakkavad vaikselt otsa saama...

Re: World Field Target Championship 2018

Postitatud: 24 Aug 2018, 18:02
Postitas linni
Mõlemad 8 euri karp. 2018 seeria, väga hea kvaliteediga (Andrese kommentaar, usaldusväärne).

Kammaijaa jätkub.
Ele oli hommikuses PCP vahetuses kokku 23 vilet lõpuks, hinnanguline ajakaotus 1 tund. Seega vedrud jäid pimeda peale ja lõpetasid hämaras. Rada jäi pooleli.
Täna hommikul lasin mina 7 väravat eilset päeva ja 25 väravat tänast päeva. teisaed umbes samamoodi. Ei pea mainima, kui kurnav see oli.

Rada ise on väga tehniline ja raske. Palju üleslaskmist, palju allalaskmist, palju väikeseid auke ja palju pikki pauke. Lisaks tuul.
Tuul on siin omaette teema. Mitte ainult minu arvamus, aga enamus ütleb, et selliseid tingiusi pole varem kohanud. Vasak - parem - vasak - vastu - parem jne jne jne. Kes tabas momendi ära, sai pihta, kes ei tabanud, ei saanud.

Pealelõunal läks peale PCP. Hakkas sadama, äike. Võistlus lõpetati. Ei kujuta ette, kuidas homme asjad olema saavad. Ei ole mingit võimalust, et PCP laseb kaks rada järjest ja seejärel vedru veel ühe raja.

Vedru tulemustest, kaks päeva:

Andres 39 ja 38
Meelis 25 ja 21
Intdrek 26 ja 27
Heli tulemusi ei tea.
Ise olin katki ja püss oli katki (kabal pragu sees, hamster loksub), 16 ja 15.

Re: World Field Target Championship 2018

Postitatud: 25 Aug 2018, 14:03
Postitas linni
Täna läks peale ainult PCP ja lasi eilse päeva lõpuni. Kolmas võistluspäev tühistati.
Seega - Andres meestepüssi MM pronks. Vägev tulemus!

Järgmisel aastal EM-il Kreekas mind ilmselt ei ole, kõrini ekstreempalavusest.
Aga Inglismaa MM - il näeme taas.

Re: World Field Target Championship 2018

Postitatud: 26 Aug 2018, 20:35
Postitas Delta
Selle kirjelduse järgi tundub, et üks kehvemalt korraldatud suurvõistlusi, mis viimasel ajal toimunud :roll:

Huvitav küll, suur maa, ressurssi nagu võiks olla, aga mentaliteet veab alt.

Re: World Field Target Championship 2018

Postitatud: 28 Aug 2018, 09:56
Postitas Ints
Omapoolne nägemus siis ka üritusest.
Rajad olid head ehk siis tehniliselt keerukad. Paaris väravas oli tõesti ilmvõimatu tuvastada kust kuradist see tuul puhub. Endal õnnestus tänu kahe päeva liitmisele läbida rajad selliselt, et lasin kolm sundasendiga väravat järjest siis oli üks vahet ja uuesti sundasend nii saigi 7 parankat tulemuskaardile kirja nigu nipsti :oops: 90% esimese päeva viivitustest tulid nn "manjaana" riikide laskurite poolt. Kes splitist tulnud lusika tabamusi lootsid kas siis teadmatusest või teadlikusest punktiks vormistada. Kuna 1-9 väravad kolmel rajal olid suure nurga all karjääri seinal tuligi pikk ajaline kaotus. 2. vahetuse võtmes - tiba enne kaheksat oli juba kauguse mõõtmise jaoks pime, lasta oleks veel kannatanud paar väravat. Slovakkia laskurid kes kõrval rajal lasid olid valmis edasi panema. Öeldes - "milles probleem näeb veel küll ju" :lol: Korraldaja poolne ämber tuli muidugi sellest, et vaatamata juba korduvalt kahes vahetuses tehtud MM'st oli ikka exceli abil õhtuse vahtuse jaoks planeeritud 3h kahe laskuri jaoks, mis on ajaliselt täielik ulme. Teisel päeval enam proteste rajal ei käsitletud kui õhtul kohtunikud tuvastanuks, et märk on vigane saanuksid kõik laskurid punkti. Eeldusel et kohtunikud oleks tempo peal hoidnud ei oska öelda kas PCP laskurid suutnuks 8'ks õhtul ära lõpetada. Optimistina arvan, et kolmas päev kulgenuks suht ladusalt :) Ajajoon oli selgelt alahinnatud ja kolmas päev oleks ikka maru õnnega pooleks värk olnud eriti Springerite ümberlaskmine ja lõputseremoonia oleks ilmselt siis 10 ajal alanud aga see on viimastel kordadel suht kähku ära tehtud, nii et südaööks oleks ühelpool olnud. :D Paraku reedene äiksevihm ei andnud võimalust seda testida ja nii jäigi seekordne MM kahepäevaseks.
Esimese päeva õhtal oli muidugi äge see, et maailmameistrid "Little John" ja A.Calpin aitasid poolakatel teise vahetuse jaoks märke värvida samal ajal kui paar poolakat, kes oleks võinud ka seda teha jalutasid niisama ringi. Järgmine MM on Inglismaal ja leht juba püsti juba traditsiooniks saanud kujul wftc2019.com. Järgmisel aastal saab FT 40 aastaseks ja MM toimub 35 korda.

Update: tehti ühes mõttes veel ajalugu kõigi võistljate varustusele tehti registreerimisel kontroll ehk siis vaadati üle varustus(püss,jope,padi, kindad,põlvetoed). Iseensest ju mõistlik aga seda tegi ÜKS :doh inimene ja selleks kulus esimesel päeval terve registreerimise päev+ vähemasti 1 tund läks päve neil pikemaks, sest üsna keeruline oleks olnud järjekorras seisnutele öelda, et tulge homme uuesti. :evil: Teisel päeval kulus ka vist kogu registreerimise aeg selleks. Meie käisime esimese päeva hommikul ja peale poolt tundi passimist ei liikunud saba 1m meetrit edasi, tulime tulema ja läksime õhtul uuesti olime miski 1,5h tundi sabas - saime tehtud.