FT MM/ World Field Target Championship 2016

Võistlused, kokkusaamised jms
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1551
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: FT MM/ World Field Target Championship 2016

Postitus Postitas Delta »

Huvitav, ametlik leht on juba mitu päeva maas... Peab vist edaspidi hakkama tulemustest koopiaid tegema. :roll:
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Kasutaja avatar
Ints
Guru
Postitusi: 234
Liitunud: 01 Aug 2011, 15:17

Re: FT MM/ World Field Target Championship 2016

Postitus Postitas Ints »

Ilmselt on kohalikel jätkuvalt manjaana või siesta. :olu Üldiselt oleks viisakas hoida lehte vähemasti mõned päevad peale üritust püsti. Mõistlik oleks koristada aegunud info ära ja jätta üles sponsorid, tulemused ja muidugi pildid. Vahest neil selle käigus lihtsalt ununes leht hooldusrežiimist tagasi tõsta. :doh. Kurvastusega tuleb nentida, et IT osas ei toimu miskit edasimiekut. Võibolla läheb õnneks ja world-field-target-federation lehele ilmuvad millalgi tulemused. Seal tundub, et mingi huviline taustal on, kes tulemused kokku korjab.
Peamine, et naabrist parem- see vaene mehike peab sööma hallitanud juustu, sõitma katuseta autoga, jooma vana veini ja elama ülemöödunud sajandil ehitatud majas.
linni
Tõsine huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 16 Aug 2013, 23:25

Re: FT MM/ World Field Target Championship 2016

Postitus Postitas linni »

Nüüd mõned päevad kodus olnud, resiväsimus siiski veel kontides.
Lühikokkuvõte.
Reis algas sellega, et LIssaboni ei jõudnud Romi relv. Kohvris oli tal Ballistoli balloon ja soomlased mõtlesid, et asi ohtlik. Meelisel oli samas samuti Ballistol kohvris, aga tema vastu huvi ei tuntud.
Peale kolme päeva oli relv siiski käes ja vastutasuks tegi Romi Eesti parima tulemuse.

Võistluste korralduse poole pealt.
Ootused olid kõrged, kuna maailmaföderatsiooni ambitsioosikas president on Portugalist.
Paraku kolhoos, nagu ma ütlesin. Avapäeval läksime istumispatju täitma. Registratuuris olev noormees naeratas ja ütles, et graanulid on kõrvalruumis, aga vastutav tegelane on lõunal ja võtmed tema käes. Mis sest, et lõunat peeti teisel pool kõrvalruumis. Saime lõpuks siiski padjad täidetud. Mitte graanulitega, vaid mingi penopahnaga, mis vajus esimese paari tunni jooksul nii kokku, et tagumik läks vastu maad. Nii tuligi iga päev padi pilgeni täis lüüa, et võistluse lõpuks midagigi istumise all oleks.

Kristinil nii hästi ei läinud. Nemad olid jätnud oma relva kohalikku relvahoidlasse. Ehk kuskile graanulite kõrvalruumi. Ta ootas tund aega vastutavat tegelast koos relvahoidla võtmetega, kes oli lõunale läinud. Olgu märgitud, et võistluseni jäi siis veel tunnike. Tase.

Ajakavad muutusid iga hetkega, keegi midagi ei teadnud ja mingit infot ei antud. Midagi vilksas ainult aegajalt FT Portugali feisbuki lehelt läbi.
Samuti ei kehtinud ükski algusaeg. Nii venis meie esimene võistluspäev ööpimedusse ja võistlus katkestati. Mina paraku jõudsin kõik väravad enne läbi, kui vile käis. Viimased kaks märki lasin nagu Rambo, peaaegu puusalt. Märgi kontuure võis aimata, aga tabamkisala ei näinud ja ammugi ei näinud optika ratastelt midagi lugeda. Allesjäänud võistlus lükati järgmisesse päeva. Meelis sai niimoodi 50 märgi asemel 56 lasta. Mõni sai 60.

Võistlusest.
Rada ei olnud raske, küll aga tehniline. Pea pooled paugud olid kas üles või alla mäkke.
Esimene päev oli kohutav kuumus. Optika peal olev termomeeter läks üle 40. Kõigi püssid mängisid mäkra ja peale mõne üksiku keegi supertulemust ei teinud.
Teisel päeval oli õhuniiskus nii suur, et mu laskmisjakk oli paari tunniga otsast lõpuni läbi ligunenud. Rääkimata muust riietusest.
Kolmas päev oli kõige pehmem, see eest puhus päris mõnus tuul.

Enne teise päeva algust paluti briifingul kohtunikega leebemad olla, kuna eelmisel päeval olevat peakohtunik reanimatsiooni viidud. Mida ma hästi ei usu, sest kohtunike töö oli sama hea kui olematu. Põhiline oli neil kamraadidega omavahel heietada ja üleüldse oli neid kuidagi harva näha.
Kiirusemõõtmisel oli üks mu kuuli kaaluks pannud 0,51 asemel 0,56. Avastasin selle alles pärast. Kuna kiirust oli 244, siis tegelikult oleks pidanud lõhki olema, aga lehel oli tehnilise kontrolli kleeps olemas ja eriti ma pead ei vaevanud.

Tulemused head ei olnud, samas väga põõsasse ka ei läinud. Võistlus ise oli füüsiliselt ränkraske ja kolmanda päeva lõpuks oli keel kõrvast väljas.
Muljeid on ilmselt veelgi, aga asi tahab saada veidi seedimist. Kui midagi meenub, lisan.

Edit. Tuligi meelde. Sakslasel (kes täpsemalt, ei tea) oli relv katki läinud. Ostnud uue ja teinud hotellitoas ümberehitust. Proovilaskmine läks niivõrd hästi, et lasi kamraadil kuuli puusast läbi. Kõik lõppes siiski õnnelikult ja mõlemad olid järgmisel päeval võistlemas.

Loodame, et järgmisel aastal Saksamaal EM-il ja Walesis MM-il on korraldus tasemel ja tulemused ka paremad. Ausalt öeldes sellises leitsakus enam võistelda ei tahaks.
linni
Tõsine huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 16 Aug 2013, 23:25

Re: FT MM/ World Field Target Championship 2016

Postitus Postitas linni »

Veel üks seik kohtunike tasemest.
Lähen teisel päeval kiirusmõõtmistelki. Telgis kaks kohtunikku. Üks paneb mõõtmistulemuse tulemuskaardile ja teine annab kleepsu tehnilise kontrolli läbimise kohta. Samal ajal astub telki ka uusmeremaalane, kellel on probleemid täiteadapteriga. Üks kohtunikest asub temaga tegelema. Astun chroma juurde ja ütlen teisele kohtunikele, et hakkame pihta. See vastab, et ei saa, oota. Ootame. Ootame kümmekond minutit. Telgi taga juba pikk järjekord. Lõpuks uusmeremaalane lahkub ja asume kiirust mõõtma. Seekord antakse ka optika kontrolli nimelised kleepsud. Kõigepealt tahab kohtunik mulle anda uusmeremaalase kleepsu. Siis minu hispaanlasest paarimehe. Lõpuks annab õige, kuna muud variandid lihtsalt said otsa.
Tekib küsimus, kas üks kohtunik oskas kirjutada, aga mitte klepse rebida ja teise oskused olid pöördvõrdelised? Või on kahe operatsiooni sooritamine lõunamaalasele üle jõu käiv?
Kasutaja avatar
Ints
Guru
Postitusi: 234
Liitunud: 01 Aug 2011, 15:17

Re: FT MM/ World Field Target Championship 2016

Postitus Postitas Ints »

Delta kirjutas:Huvitav, ametlik leht on juba mitu päeva maas... Peab vist edaspidi hakkama tulemustest koopiaid tegema. :roll:
Eile päeval oli veel maas aga täna leht täitsa töös. Kellel plaanis infot koguda peavad kiirustama :D
Peamine, et naabrist parem- see vaene mehike peab sööma hallitanud juustu, sõitma katuseta autoga, jooma vana veini ja elama ülemöödunud sajandil ehitatud majas.
Vasta