Olight taskulambid

Kõik, mis seondub taskulampidega.
Vasta
Kasutaja avatar
Lauri_L
Aktivist
Postitusi: 87
Liitunud: 16 Veebr 2013, 21:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Olight taskulambid

Postitus Postitas Lauri_L »

Pilt
Alates detsembrist alustas Taskulambid.eu -ga koostööd järjekordne teada-tuntud kvaliteettaskulampide bränd Olight. Tegemist on ühe vanima tootjaga moodsate LED taskulampide turul. Olight on pühendunud moodsate ja võimsate LED taskulampide tootmisele, mistõttu võib tootevalikust leida suurel hulgal Li-ion akudel töötavaid lambimudeleid. Kõige enam on panustatud kompaktsetele igapäevalampidele (nn EDC lambid), taktikalistele lampidele ning suure võimsusega otsingulampidele.

Olight osutuks täiendavaks kaubamärgiks peamiselt kolmel põhjusel. Seni puudusid meie tootevalikust dokiga lambid. Neid küsitakse päris tihti. Teiseks on paljudel Olight lampidel tagaosas magnet - juhtmevabaks laadimiseks ning "käed vaba" töölambina kasutamiseks. Tegemist on märkamatu, kuid äärmiselt kasuliku abivahendiga. Magnet on küll olemas Armytek PRO seeria EDC lampidel, kuid nende hinnaklass oleks pisut kallim. Nõudlikule tarbijale on meil olemas Armytek Wizard PRO universaalsed pealambid. Kolmandaks põhjuseks sai lampide täiskomplektide (lamp+aku+laadija) olemasolu. Siiani leidis meie valikust täiskomplekte, mis olid suunatud mingile konkreetsele tarbijagrupile (jahimehed, sukeldujad, päästjad). Olight täiskomplektid on aga hea sobivusega keskmisele tavatarbijale.

Taskulambid.eu tootevalikusse lisandusid esimestena Olgiht Baton-seeria laadimisdokiga universaalsed lambikomplektid. Kõikide lambikomplektidega on kaasas nii laadimisdokk, kvaliteetne aku, kui lamp ise - ühesõnaga kõik vajalik. Olight Baton-seeria lambid on korduvlaetavad juhtmevabalt läbi kompaktse laadimisdoki. Kui te lampi ei kasuta, siis asetades selle laadimisdoki magnetalusele, hoiab dokk lambi aku alati maksimaalselt täis. Laadimisdokk ise saab toite kas läbi standardse USB pesa või läbi adapteri seinakontaktist (standardkomplektis adapterit kaasas ei ole, on USB kaabel). Laadimisdokil endal on lisaks olemas eraldi USB väljund, seega saab seda kasutada ka teiste seadmete laadimiseks. Avariisituatsioonis on kõik müügisolevad Baton-seeria laadimisdokiga lambid valmis töötama liitiumpatareidelt. Funktsionaalsust lisab lambile tagaosas olev magnet, mistõttu saab lampi mitmel pool kasutada "käed vabad" töölambina.

Pilt

Taskulambid.eu tootevalik sisaldab nelja Baton-seeria otselaetavat lambimudelit:

Olight S10R II - äärmiselt kompaktne, kuid omas klassis üks suurima valgusvõimsusega lamp. Vaid 7,3cm pikk lamp võimaldab maksimaalset valgustugevust kuni 500 luumenit.
Olight S30R II -3200 - eriti suure valgustugevusega (1020 luumenit) kompaktne 18650 konfiguratsioonis taskulamp koos 3200mAh akuga
Olight S30R II -3600 - sama lamp mis eelmine, kuid akul mahutavust 3600mAh
Olight S30R Javelot - S30R II modifikatsioon High Intensity LED elemendiga (900lm). Võrreldes S30R II mudeliga tunduvalt pikem, kuid samas kitsam valgusvoog.

Väga võimalik on, et Olight tootevalik kasvab lähiajal jõudsasti. Kindlasti jäävad meil esindatuks ka kõik senised brändid.


Ikka parimat,

Taskulambid.eu
Nitecore ja Armytek taskulampide ametlik maaletooja http://www.taskulambid.eu
Kasutaja avatar
Lauri_L
Aktivist
Postitusi: 87
Liitunud: 16 Veebr 2013, 21:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Olight taskulambid

Postitus Postitas Lauri_L »

Olight'il kui lambitootjal täitus tänavu 10 aastat. Arvestades LED taskulampide "evolutsiooni", on tegemist väga pika ajaga.

Olight'i eksistentsi tipphetked allpool liivamaalingutena :up

https://www.youtube.com/watch?v=KXrw_LK7m9A
Nitecore ja Armytek taskulampide ametlik maaletooja http://www.taskulambid.eu
Vasta