Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Üldine jutt õhkrelvadest ja seonduvast
Märt Sinine
Värske huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 17 Mai 2020, 10:58

Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Märt Sinine »

Tere, kõigile
Mul oli selline mõte, et osta endale kooli lõppu puhul midagi ägedat. Eelarve on maksimaalselt 250€ ja mulle jäi silma crossman'i dpms sbr(kui kellelgi parem püss välja pakkuda, siis palun anna teada) aga, kui hakkasin vaatama, kust seda osta saaks avastasin, et hind kõigub tugevalt 235-280€ (ma ennem leidsin ühe, mis maksis 280€ aga enam ei mäleta lehekülge ) veel paremat diili otsides avastasin, et UK's,USA's ja Kanadas on selle sama relva hind 200€/$/£ max
Ja üldjuhul 150 juures .Kas seda relva saab odavamalt ka kuskilt? Mul aega lõpetamiseni on 20.juunini. Ma välismaalt ei taha tellida, kuna toll võib relva konfiskeerida (mul varasemad halvad kogemused).
Kõik ideed, mõtted ja arvamused on teretulnud
Aitäh!
Erinevad hinnad millest rääkisin :
https://www.evike.com/products/82626/
https://roba.ee/shop/vintpussi-crosman- ... -full-auto
https://kingarms.ee/toode/full-auto-m4-blowback/
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1552
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Delta »

Katsun miskit vastata:

1) Tellimine vällismaalt - tuleb eristada EL sisest ja välist tellimist. EL välisel tellimisel lisandub algsele hinnale käibemaks 20% ja tollimaks, kusjuures maksustamise aluseks on kogumaksumus ehk hind+saatmine kokku. Lisades siia ajakulu ja praegune postiliikluse ummikseis, siis pole tõesti väga mõtet jännata.

EL sisesel saatmisel tuleb arvestada ainult saatekuluga. Kui kohalik seadus lubab saata ja meie oma vastu võtta, siis pole problemi. Ainuke asi on garantii, kuna garantiisse saatmise kulud pead ise katma, siis on suur vahe, kas saadad Euroopasse või viid Eesti siseselt kuhugi. Praegu võib post ka EL siseselt uimane olla + tõenäoliselt sööb postikulu enamiku hinnavahest ära.

2) Kas kuskil on seda mudelit Eestis soodsamalt - mina ei leidnud. Saksast vm ilmselt saaks kui otsida.

3) Kas on olema paremat püssi 250 eest - nii ja naa. Sõltub, mida sa püssilt ootad. Co2 ja BB ei ole mänguasjad, aga nad on ikkagi pigem meelelahutusliku kategooria esindajad, hea üksi või väikese seltskonnaga 5-10m peal õllepurke lasta. Kui tahad kaugemale ja täpsemalt, siis pead midagi muud vaatama.

Ise-enesest võid täitsa ka õhupüstoleid vaadata. Metallist raami-kelgu ja blowbackiga isendid maksavad suurusjärgus 100-150 ning boonuseks on see, et neid on märksa lihtsam ladustada ja transportida (rääkimata 100+ ülejäävast eurost).
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Märt Sinine
Värske huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 17 Mai 2020, 10:58

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Märt Sinine »

Meie peres on juba kaks õhkrelva(norconia b88 ja baikal mp654-k)aga mind hakkas huvitama just see täis automaatne võimalus(mind tagasilöök nii väga ei huvita, kuna olen aru saanud, et tagasilöök 12g co2 relvadel ikkagi suhteliselt olematu,ma olen (4.5mm)glock 19x'iga lasknud umbes 2 co2 kapslit ja seda küll tagasi-"löögiks" kutsuda ei saanud) ,ma muidu vaatasin seda crossman 1077`t kuna see tunduvalt odavam ja palju mõistlikum grilli kõrval laskmiseks aga, kui üks meesterahvas videos salve 1-2 sekundiga tühjaks lasi tahtsin ma endale midagi sarnast, see pole küll kõige mõistlikuim otsus aga ma tahaks õhupüssi, millel valangu võimalus, kas selles hinnaklassis veel täisautomaatseid?
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1552
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Delta »

Viimasel ajal on täisautode valik suht kesiseks jäänud. Igal pool keeratakse seadustele vinti peale ja keegi ei julge toota neid enam.

Umarex MP40 koopia on teatud turgudel täisuatona, meil vist poolauto. Umarex Steel Storm/ Steel Stike olid odavad täisautod (6 lasuline valang), aga kohalikes kauplustes laos ei paista. Iž Drozd oli legendaarne BB prits, aga neid ei müüda enam ammu, jne, jne, jne. Ehk kui täisautot tahad, siis on antud mudel ilmselt ainuke valik.

Vb airsofti maailmas on valik suurem, aga seda valdkonda ma ei tea ega tunne.
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Märt Sinine
Värske huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 17 Mai 2020, 10:58

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Märt Sinine »

Aitäh abi eest! mulle meeldib ikka realiseerimis keskusest karboniseeritud jooke osta ja lasta, nii et airsoft mulle ei sobiks, eks ma siis tean, mida ma tahan.kas sa tead mõnda odavat soome õhkrelvade poodi, kuna isa töötab soomes ning saaks vajadusel relva kohapeal osta ja tagasi garantiise viia?
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1552
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Delta »

Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Märt Sinine
Värske huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 17 Mai 2020, 10:58

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Märt Sinine »

Ostsin ära juba!, ta ei lase mul pilti siin lisada, ütleb et fail liiga suur
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1552
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Delta »

Märt Sinine kirjutas: 22 Juun 2020, 15:16 Ostsin ära juba!, ta ei lase mul pilti siin lisada, ütleb et fail liiga suur
Njah, manuse suurus oli 256 KB, tõstisn praegu 2 MB peale.

Alternatiiv ja parem variant on muidugi mingi tasuta keskkonna kasutamine, nt https://imgur.com/upload
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Märt Sinine
Värske huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 17 Mai 2020, 10:58

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Märt Sinine »

Nii laadisin sinna paar pilti🔫:

https://imgur.com/a/KvthopX
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1552
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Vajan uue ostuga abi (crossman'i dpms sbr)

Postitus Postitas Delta »

Päris viisakas näeb välja :up

Kui asjalik see täisauto siis päriselus on? Kujutan ette, et co2 baloone läheb nõnda lastes nagu leiba 8-)
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Vasta