Armytek nüüd Eestis!

Kõik, mis seondub taskulampidega.
Vasta
Kasutaja avatar
Lauri_L
Aktivist
Postitusi: 87
Liitunud: 16 Veebr 2013, 21:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Armytek nüüd Eestis!

Postitus Postitas Lauri_L »

Algatan siia veel ühe promova taskulambi teema.

Taskulambid.eu (http://www.taskulambid.eu) esindab Eestis nüüdsest ka kvaliteettaskulambi brändi Armytek (http://www.armytek.com" onclick="window.open(this.href);return false;), mis on loodud spetsiaalselt kasutamiseks väga rasketesse kasutustingimustesse.
Pilt
Kõiki vidinaid ja tipptehnoloogilisi lahendusi, mida need lambid endas peidavad, on peaaegu võimatu foorumi teel üles loetleda. Lühiülevaate saab maaletooja kodulehelt: http://www.taskulambid.eu/armytek.html. Kellel huvi on, võib ka internetist lisainformatsiooni otsida.

Armytek taskulambid jagunevad kolme peamisse tooteseeriasse, milledeks on:
1. Barracuda seeria - väga pika valgusvoo ulatusega professionaalsed otsingulambid
2. Predator seeria - professionaalsed militaarotstarbelised taktikalised taskulambid relvastusele ning varustusse
3. Viking seeria - professionaalsed üldotstarbelised taktikalised taskulambid relvastusele, jahimeestele ning igapäevaseks kasutamiseks

Iga tooteseeria alla jagunevad omakorda erinevate LED elementidega (karakteristikutega) kuid sama korpust omavad mudelid.

Eranditult kõik taskulambid on põrutuskindlad 10 meetrit, veekindlad 50 meetrit ja omavad tootjapoolset garantiid 10 aastat. NB - tegemist ei ole limiteeritud garantiiga! Sellistele tingimustele vastavaid lampe sellises hinnaklassis naljalt ei leia ei Eesti ega maailma turult.

Tänu tipptehnoloogilistele LED elementide juhtelektroonikale võimaldavad Armytek taskulambid konkurentidest tunduvalt pikemaid kasutusaegasid laadimiste vahel. Näiteks Armytek Predator X v.2 XM-L U2 omab dubleeritud toitesüsteemi (kui üks süsteem peaks saama mingil põhjusel kahjustatud, siis dubleeriv süsteem võimaldab lambil edasi töötada) ning on võimeline ühe tüüp 18650 kompaktse Li-ion akuga töötama Firefly režiimis konstantselt järjestikku kuni 3120h, so 130 päeva.

Siia ka kaks videot, milleks antud taskulambid võimelised on (palun ärge omi taskulampe nii kasutage ;) ):
http://www.youtube.com/watch?v=lvA79TAMu6c
http://www.youtube.com/watch?v=uTAWy_7moT4

Eestis on Armytek mudelid (http://www.taskulambid.eu/armytek-taskulambid.html) saadaval 2013 aprilli teises pooles. Seega, kelle huvi saada professionaalse taktikalise taskulambi omanikuks, siis võib julgelt ühendust võtta ja katsuma-vaatama tulla. Esimestele ostjatele taskulambid soodushindadega!

Kellel küsimusi, siis teema on lahti asjalikuks aruteluks.
Nitecore ja Armytek taskulampide ametlik maaletooja http://www.taskulambid.eu
Kasutaja avatar
Lauri_L
Aktivist
Postitusi: 87
Liitunud: 16 Veebr 2013, 21:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Armytek nüüd Eestis!

Postitus Postitas Lauri_L »

Pisut uuendusi Armytek'i teemal.

Armytek Predator, Barracuda ning Viking mudelivalik on nüüdest Eestis olemas. Tuleb tõdeda, et tegemist on tõepoolest tõsiste, täisprofessionaalsete ning ülimalt võimekate lampidega. Nii, et kellel soovi, on teretulnud vaatama ja proovima ning huvi korral ka ostma.

Vahepeal on Armytek oma fänne üllatanud uute lambiseeriatega, mis on ette nähtud professionaalseks kasutamiseks tavatarbijatele. Avalikuks on tehtud EDC ehk igapäevaseks kaasaskandmiseks ning kasutamiseks ettenähtud taskulambid, jalgrattalambid ja pealambid. Hea uudis on see, et järeleandmisi pole tehtud kvaliteedis. Kõik uued tooteseeriad baseeruvad samadel tehnoloogiatel ja komponentidel, mis senised professionaalsed taktikalised taskulambid. Kõigi uute mudeliseeriate tootjapoolne garantiiaeg on 10 aastat, põrutuskindlus 10 meetrit ning kaitseklass IP-68 veekindlusega 30m. Positiivne on see, et uued mudeliseeriad said endale vägagi konkurentsivõïmelised hinnad :up

Uued lambiseeriad on:

Pilt
Armytek Partner ja Smart seeria

Armytek Partner – üldotstarbelised kompaktsed ning lihtsad taskulambid, mis kasutavad toiteallikatena CR123 ja AA patareisid ning 18650 Li-ion akusid. Maksimaalsed võimsused ulatuvad 330 luumenini.

Armytek Smart - üldotstarbelised kompaktsed ning laiaulatuslikke seadistamisvõimalusi pakkuvad taskulambid, mis kasutavad toiteallikatena CR123 ja AA patareisid ning 18650 Li-ion akusid. Maksimaalsed võimsused ulatuvad 1010 luumenini.

Pilt
Armytek Wizard seeria

Armytek Wizard Pro – professionaalsed eriti suure võimsusega pealambid. Võimalik valida erinevate valgusvoo laiuste vahel. Kasutavad toiteallikatena 18650 Li-ion akusid. Väljundvõimsused ulatuvad 1010 luumenini, mis ületavad konkurentide näitajaid juba kordades.

Armytek Tiara Pro– lihtsad AA patareisid kasutavad pealambid väljundvõimsusega kuni 340lm.

Armytek Gallant – võimsad jalgrattalambid. Otselaetavad ning kasutavad toitena 4x18650 akupaketti. Võimsused ulatuvad 1010 luumenini.

Armytek Forsage – ülivõimsad jalgrattalambid. Otselaetavad ning kasutavad toitena 4x18650 akupaketti. Forsage mudelites saab olema uusim innovatiivne Cree valgusdiood MT-G2 võimsusega 2120lm.

Pilt
Armytek Grizzly joonis

Ja kirsiks tordil on uus otsingulambi seeria Armytek Grizzly, mis kasutab samuti uut MT-G2 dioodi. Väljundvõimsust saab sellel lambil olema 1800lm. Valguskaugust ei oska veel täpselt öelda, kuid ilmselt saab see olema suurusjärgus 600+ meetrit.

Uued mudelid hakkavad järk-järgult Eestisse saabuma juunis. Lähiajal paneme vastavasisulise informatsiooni ka meie kodulehele http://www.taskulambid.eu" onclick="window.open(this.href);return false;.
Nitecore ja Armytek taskulampide ametlik maaletooja http://www.taskulambid.eu
Kasutaja avatar
Lauri_L
Aktivist
Postitusi: 87
Liitunud: 16 Veebr 2013, 21:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Armytek nüüd Eestis!

Postitus Postitas Lauri_L »

Uudiseid Armytek'ilt...

Taskulambitootja Armytek Optoelectronics Inc on otsustanud 2014 aastal tunduvalt laiendada just tavakasutajale suunatud taskulampide valikut. Eelimsel aastal lasti professionaalsete militaar- ja otsingulampide kõrval välja vaid üksikud tavakasutajale mõeldud mudelid nagu pealambid Wizard PRO ja EDC lambid Partner seeriast.

Hea meel on tõdeda, et endiselt rakendatakse igapäevaseks tavakasutuseks mõeldud lampidele samu väga kõrgel tasemel kvaliteedinõudeid, mida militaarotstarbelistele lampidele.

Altpoolt leiab Armytek'i 2014 aasta kataloogi, kust leiab päris palju uut ning huvitavat teksti ka ettevõtte ajaloo ning loomise kohta ;)

Pilt
Nitecore ja Armytek taskulampide ametlik maaletooja http://www.taskulambid.eu
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1550
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Armytek nüüd Eestis!

Postitus Postitas Delta »

Huvitav, et Armytek armastab endiselt LED lumeneid näidata. Võiks ka ANSI-FL1 kasutusele võtta, saaks vähemalt mingi esmase võrdlusmomendi kataloogi lapates.

EDC seeriate disain on muidugi huvitav ja massist eristuv :up Samas nimevalik on kohati koomiline: pealamp tiaara? :mrgreen:
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Kasutaja avatar
Lauri_L
Aktivist
Postitusi: 87
Liitunud: 16 Veebr 2013, 21:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Armytek nüüd Eestis!

Postitus Postitas Lauri_L »

Seal on üks kindel põhjus, miks Armytek ei aktsepteeri LED luumeneid. Nimelt Ansi standard aktsepteerib, et lambid pärast teatud tööaega nn turborežiimil lülituvad madalamale režiimile. Tavaliselt on see aeg 3min aga on ka erandeid. Armytek arvab, et see on kliendi petmine, sest max luumenid on saadaval ainult lühiajaliselt. See on üks põhjustest, miks Armytek lähtub LED luumeintest. Teiseks põhjuseks on see, et Armytek'i lampidel ei ole max režiimi step-down'i. Kõik maksimaalsed režiimid on täielikult stabiliseeritud, konstantse võimsusega ning kestavad niikaua kuni toiteallikat jätkub. Mõndadel mudelitel on nn astmelise stabiliseerituse funktsioon, kus valgusvõimsus väheneb 3 astmena. See funktsioon ei ole aga mitte ülekuumenemise vältimiseks, vaid tööaja pikendamiseks mõeldud.

Hetkel Armytek kaalub hakata oma dokumentatsioonis näitama nii LED kui OTF luumeneid :up
Nitecore ja Armytek taskulampide ametlik maaletooja http://www.taskulambid.eu
stella
Värske huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 06 Nov 2014, 01:19

Re: Armytek nüüd Eestis!

Postitus Postitas stella »

Ja kui kaugele nüüdseks arenenud on?
Vasta