1. leht 1-st

Õhkrelvad - tuunijad, varuosad jms

Postitatud: 13 Apr 2011, 22:03
Postitas Delta
See teema koondab viiteid erinevatele tuunijatele ja aftermarket juppide müüjatele. Eesmärk ei ole koguda kokku kõiki linke, vaid esmajoones neid, mille taga peituvad reputatsiooniga tegijad. Nimekiri ei ole lõplik ja täieneb pidevalt...

***

V-Mach - tuuningjupid ja -komplektid, võimalik tellida ka konkreetse eksemplari tuunimine. Sihtrühmaks Weihrauch, AirArms, Webley, Diana jt toodang. Steve Pope on suutnud hoida ja jätkata isa Dave Pope loodud ja tänaseks juba kolm kümnendit kestnud tuunimistraditsioone.

Air Rifle Headquarters - tuuningjupid ja -komplektid. James Maccari veetava ettevõtmise firmamärgiks on tuuningjuppide kõrval ka kõikvõimalikud määrded. Vähe on neid, kellele ei ütleks midagi märksõnad "heavy tar" või "velocity tar".

Vortek Products Inc - Ka Vortek on nimi, mis räägib enda eest.

CharlieDaTuna - CharlieDaTuna nime taha peituv Bob Werner on Gamo omanike suurim sõber oma päästikumodifikatsioonidega. Jättes kõrvale segaduse päästikudisaini autorlusega, on kahtlemata selge, et tegemist on hea lahendusega neile, kes eelistavad isetegemisele valmistoodet.

Re: Õhkrelvad - tuunijad, varuosad jms

Postitatud: 20 Mai 2011, 09:32
Postitas blas
Lisan mõned kohad, kust olen ise tellinud.

Juba viidatud http://www.airrifleheadquarters.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Olen tellinud vedrusid, määrdeid ja tihendeid (piston seal).

http://accustomparts.com/default.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
jubinaid 1377-le

http://www.airgunsmith.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
tellisin Crosman 1377-e ja mõningaid lisatükke, s.h Phantom'ile, B3-le

http://www.crookedbarn.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
1377 metallist lukukoda (breech)

Silma on jäänud ka üks India pood, tellinud sealt pole.
http://target-tune.in/international/'" onclick="window.open(this.href);return false;

Terv
blas

Re: Õhkrelvad - tuunijad, varuosad jms

Postitatud: 24 Mär 2012, 19:14
Postitas Delta
Ginb.it - Valik kabasid jm seonduvat.

Re: Õhkrelvad - tuunijad, varuosad jms

Postitatud: 21 Juun 2012, 10:12
Postitas Delta
Paul Watts - Üks parimaid õhkrelva tuunijaid sealpool lompi. Samas on populaarsus tinginud selle, et järjekorrad on mitu aastat ning igat mudelit enam töösse ei võeta. Meie puhul lisandub veel saatmise probleem.

Re: Õhkrelvad - tuunijad, varuosad jms

Postitatud: 28 Aug 2012, 00:20
Postitas Delta
Rowan Engineering - Kui rahakott puuga seljas ja on soov oma püssile edevaimaid jubinaid leida, siis RE pakub üht-teist AA, HW jt omanikele. Maine on neil hea.

Re: Õhkrelvad - tuunijad, varuosad jms

Postitatud: 28 Aug 2012, 09:36
Postitas PrinceAndrew
Just,kui rahakott pika puuga seljas ja ka kodused või hobikorras meistrid vihjavad kohe Rowan Engineering hindadele,aga jupid on korralikud.

Re: Õhkrelvad - tuunijad, varuosad jms

Postitatud: 22 Aug 2013, 14:33
Postitas Delta
Delta kirjutas:CharlieDaTuna - CharlieDaTuna nime taha peituv Bob Werner on Gamo omanike suurim sõber oma päästikumodifikatsioonidega...
Saatmisega kaasneva paberimajanduse tõttu päästikuid enam üle lombi ei saadeta... http://www.gatewaytoairguns.org/GTA/ind ... ic=49953.0" onclick="window.open(this.href);return false;
Beginning 7/15/13, I will no longer be shipping and orders outside of the US. :o All info regarding foreign shipping has been removed from the website. ::) All triggers in the pipeline will be honored. ;)

I now have go to the Post Office to fill a declaration and customs form for each and every one. >:( And also additional fee. ??? Been sending out of the US for seven years doing it the same way and same bubble wrap envelopes and not once have I had to do this except for volume packages. Just not worth the hassle. :(

Re: Õhkrelvad - tuunijad, varuosad jms

Postitatud: 11 Aug 2015, 14:11
Postitas Nytroz
Poed kust mina õhkrelvadele varuosi tellin

http://www.versandhaus-schneider.de/" onclick="window.open(this.href);return false; - hea valik aga kole veebileht ja saatmine al. 30€ (kuigi selle sisse mahub mitu kilo kaupa). Seega, tavakiselt teen ühistellimust mitmele inimesele.
On juhtunud ka lepida väiksemale ümbrikule, aga see väga venitab protsessi (ca 3-4 nädalat) kuna kõik tehakse käsitsi - tellimus, maksmine jne

https://www.waffencenter-gotha.de/" onclick="window.open(this.href);return false; - esimene koht kust HAENEL SUHL osi tellida. Sealt tellisin märkelehed ka endale ja teistele.

Re: Õhkrelvad - tuunijad, varuosad jms

Postitatud: 15 Apr 2016, 09:03
Postitas Delta
Jupid vedrukate tuunimiseks: Tinbum Tuning (GB)

Olemas ka paigaldamise juhendvideod: https://www.youtube.com/channel/UCkU3HD ... p1Q/videos