Foorumi esimese tegutsemiskuu kokkuvõte

Korralduslikud teadaanded ja tagasiside foorumi paremaks muutmiseks
Vasta
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1550
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Foorumi esimese tegutsemiskuu kokkuvõte

Postitus Postitas Delta »

Umbes kuu on möödas ajast, mil foorum läks avalikuks. Seega on paras aeg teha Google abiga pisike kokkuvõte sellest, kuidas keskkonnal läinud on. Hetkel ei hakka siia panema planet.ee enda statistikat, kuna see toimib vähe teisel alustel.

***
Selle posti kirjutamise hetkel oli foorumis 59 postitust 40-s teemas ja foorumil kolm registreerunud kasutajat. Kuigi ma ei arvanudki, et foorum kohe esimese kuuga populaarseks saab, siis mis seal salata, natuke aktiivsemat osalust lootsin küll.

Lugejaid või lihtsalt huvilisi oli siiski rohkem: kokku külastati Google andmetel foorumit viimase kuu jooksul 654 korda, selle käigus vaadati 3058 lehte ehk keskmiselt 4,68 lehekülge igal külastusel.

Enamik külastajaid tuli Eesti domeenidelt (587), järgnesid US (8), Hispaania (6), Rootsi (6) ja Norra (5). Kokku oli külastajaid 28-st erinevast riigist.

Mõneti huvitav on ka info erinevate märksõnade kohta, millega seoses airgun.planet.ee sisu veebis kuvatakse. Täiesti müstilisel kombel oli otsituimaks sõnaks "kirp", millele järgnesid juba loogilisemana "Diana P1000" ja "Cometa Lynx". Esimese osas osutus "süüdlaseks" Slavia 631 ülevaade, kus selle märksõnaga on foto püssi tunnelsihikust. Seevastu viimase kahe päringu popularsus ei üllatanud, kuna kuna tegu on uute mudelitega, mille vastu on suur huvi igal pool.

Natukene IT kööginurka piiludes on näha, et 98,2% külastajatest kasutab OS-ina Windowsi. Veebilehitsejate seas on pilt siiski vähe kirjum, kuigi sealgi on ülekaalukas liider, nimelt Firefox (73,85%), millele järgnevad Chrome (12,23%) ja lõpuks Internet Explorer (9,94%).

***
Selline oli siis esimese kuu lühikokkuvõte numbrites 8-)
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Vasta